Kalev/Cramo mängib Saraatovis. Foto: LAURA OKS
12. aprill 2015, 18:50

Kalevi eest viskasid punkte ainult 4(!) mängijat.

Play-off ei anna end kätte: Saraatovi Avtodor võttis BC Kalev/Cramo vastu jõuga oma (2)

Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo kaotas Ühisliiga põhihooaja eelviimases mängus 66:85 Saraatovi Avtodorile. Kuigi neljanda veerandajani oli Kalev Venemaa klubile lähedal, siis viimasel kümnel minutil võtsid võõrustajad jõuga oma. Kalevi eest viskasid punkte ainult 4(!) mängijat, kellest edukaim oli 22 silmaga Scott Machado. Väike äär Edward Singler viskas 12 silma ja võttis tervelt 13 lauapalli. Avtodori silmapaistvaim mängija oli Courtney Fortson, kes kogus 12 punkti ja 15 tulemuslikku söötu. Kalev peab oma viimase Ühisliiga põhihooaja mängu kolmapäeval Kaasani Unicsi vastu.
18:44

Jääge Õhtulehe lainele, et juba peatselt Alar Varraku kommentaare lugeda. Kena õhtut!

18:44

Mängu viimane rünnak jääb Kalevile, kuid korvi ei rünnata. Nii ongi kohtumine läbi ja Kalev kaotas täna 66:85.

18:43

Saraatovi klubi võtab siit suure võidu, Kalev ei pinguta kaitses lõpuni, seis 85:66 Avtodorile.

18:42

Alanud on viimane minut.

18:41

Vahepealsete korvide järel on seis 81:64 Avtodorile, mängida minut ja 29 sekundit.

18:40

Kalev on kahepunktiviskeid tabanud 14/40. Päris kohutav, mis muud.

18:39

...Aga vabaviset Singler ei realiseeri. Seis 78:62 Avtodorile.

18:39

Singler taas ründelauas! Uskumatu härra on see Edward Singler täna olnud, saab ründelauast palli ja viskab sisse ning teenib ka vea...

18:38

Mängida veidi üle kolme minuti ja tundub, et nüüd on korviluugid mõlemale avanud.

18:37

Avtodori rongi enam ei peatata! Downs tabab ja venelased peal juba 76:58.

18:37

Mängu saatus on ilmselt otsustatud, Fortson tabab ka kolmese. Avtodor juhib 74:58. Škele on viimase kahe rünnakuga teinud ühe pallikaotuse ja jooksu.

18:36

Fortson tabab mõlemad vabavisked ja seis on -14.

18:35

Avtodori maa-ala kaitse on Kalevi rünnaku täna ilusti lukku pannud.

18:35

Valus! Downs viskab sisse hüppeviske ja talle tehakse ka viga. Vabavise viskab mees sisse, seis 70:58.

18:34

Esimest korda täna on mängu tulnud ka Armands Škele, kes teeb kohe vea.

18:33

Saraatovis on mängida veel üle viie minuti.

18:32

Keedus teeb ukrainlase vastu viienda vea. 25 minutiga Keeduselt neli laupalli ja mitte ühtegi punkti.

18:31

Fortsonilt väga raske kolmene üle Keeduse, mis läheb mööda, kuid Fesenko on lauas ja saadab palli korvi. Järgmisel rünnakul tabab Machado kohe kolmese ja vahe on 9 silma. Avtodor peal 67:58.