Korvpall

Saraatovi Avtodori presidendist peatreener: "Niisugusel tasemel meeskond nagu Kalev peaks maa-ala kaitsega paremini hakkama saama." 

Toimetas Henry Rull, 12. aprill 2015, 22:43
Vladimir Rodionov.Foto: ajansbasketbol.com
Täna Ühisliigas 85:66 BC Kalev/Cramot võitnud Saraatovi Avtodori peatreener, kes on ka klubi president, Vladimir Rodionov rääkis, et Kalev oleks pidanud Avtodori kaitsega paremini hakkama saama.

„Niisugusel tasemel meeskond nagu Kalev peaks maa-ala kaitsega paremini hakkama saama. Kuni neil veel jõudu oli, leidsid vastased viskevõimalusi, kusjuures enamikul juhtudest pidid väga kaugelt viskama. Kui aga tekkis väsimus, ei suutnud nad meie kaitse vastu enam üldse midagi teha," rääkis Ühisliigas 7. kohta hoidva klubi juhendaja Ühisliiga kodulehele.

Kalevi peatreener Alar Varrak tunnistas, et Avtodor oli neist täna lihtsalt parem. "Neid aitas kaitse. Me ei visanud oma viskeid ära ja kaotasime. Kui meeskond mängib kaitses nii nagu Avtodor täna, tuleb võidu saavutamiseks tabada kolmeseid. Võõrustajad, vastupidi, aga tabasid kaugelt väga hea protsendiga. See oli meie kaotuse üks peamisi põhjuseid.“

Samal teemal

17. aprill 2015, 13:30
VIDEO: just see BC Kalev/Cramo vastu sepitsetud ilukombinatsioon kuulutati Ühisliiga nädala soorituseks
15. aprill 2015, 21:21
Kalev/Cramo kaotas Unicsile, konkurendid ei komistanud
13. aprill 2015, 07:00
Niisuguse visketabavusega ei võidaks Kalev ka TTÜd
12. aprill 2015, 22:20
VIDEO: BC Kalev/Cramo on play-offi jõudmise jätnud suuresti konkurentide teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee