Tallinna FC LevadiaFoto: MATI HIIS
13. aprill 2015, 20:22

Levadia ei suutnud thrillermängus Sillamäe vastu viigist enamat (1)

Konarlikult hooaega alustanud Tallinna FC Levadia ei suutnud võõrsil Sillamäe Kalevit alistada, kuid kohtumine oli täielik thriller: meeskonnad viigistasid 3:3.

Sillamäe asus koduväljakul 14. minutil Andrei Sidorenkovi penaltist juhtima, kuid Levadia asus avapoolaja lõpus Dmitri Kruglovi kahest kolmeminutilise vahega löödud vastuväravast 2:1 ette.

Väravatesadu polnud aga veel lõppenud. 62. minutil realiseeris Sidorenkov ka teise penalti ja viigistas mänguseisu. Levadia pääses veerand tundi enne lõppu Ingemar Teeveri väravast uuesti ette, ent Daniil Ratnikovi 86. minuti värav päästis Sillamäele 3:3 viigipunkti.

Meistriliiga liider on ühe vähempeetud mängu juures Nõmme Kalju, kellel täisedu 15 punktiga. Floral ja Levadial on 12 ja Sillamäe Kalevil neljandana 10 punkti. Kalju kohtub homme kodus Pärnu Linnameeskonnaga ja Flora võõrsil Tartu Tammekaga.