Korvpall

Korvpallikoondise treeneritena jätkavad Sokk, Varrak ja Sõber (3)

Toimetas Kaspar Koort, 14. aprill 2015 18:13
Tiit Sokk Foto: MATI HIIS
Tänase Eesti Korvpalliliidu juhatuse otsusega jätkavad Eesti meeste koondise peatreenerina 2016. a lõpuni Tiit Sokk ning abitreeneritena Alar Varrak ja Andres Sõber.

Tiit Sokk tänas Eesti Korvpalliliidu juhatust talle antud usalduse eest, mida kahtlemata lepingu kinnitamine kuni järgmise aasta lõpuni tähendab.

Korvpalliliidu president Jüri Ratas tundis rahulolu, et senised tugevad jõud jätkavad. 2Tiit Soku teine tulemine koondise eesotsas on viinud meid üle 14 aasta EMile ning me näeme, et pärast septembrikuist EMi peaks see tiim saama võimaluse tõestada end rahvusvahelisel areenil veel vähemalt aasta ja enama võrra. Edaspidi – eks aeg annab arutust."
 
Ratas lisas: "Meeste koondiste juurde soovime lisada veel neljanda treeneri, arsti ja füsioterapeudi, kuid need nimed selguvad pisut hiljem. Nii nagu ka universiaadikoondise treenerid. Oluline on ka naiste koondise järjepidev tegevus, olgu et sel suvel koondisel ametlikke mänge pole.“

 
Ühtlasi kinnitati naiste koondise peatreeneriks 2016 a lõpuni Jaanus Levkoi ning tema abitreenereiks Heino Rebane ja Timo Oja. Peatreenerikandidaadid esitasid oma nägemuse ning said juhatuselt selle elluviimiseks heakskiidu.

Samal teemal

16.04.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Jaanus Levkoi: Naiste korvpallikoondise EM-finaalturniirile jõudmine poleks utoopia!
13.04.2015
Ville Arike | Korvpallikoondise väljavaadetest EMil
17.03.2015
Tiit Sokk käis Guadeloupel Rain Raadiku mängu vaatamas!
05.02.2015
Tiit Sokk rahul – korvpallikoondise sparringupartnerid Horvaatiast Islandini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee