Korvpall

Riho Soonik: "Tundub, et Heiko Rannula on õigel teel."

Kas peale jääb Brandis Raley-Ross või Pärnu meeskondlik mäng? (5)

LISA KOMMENTAAR

Alvar.U 15. aprill 2015 12:52
Ross on liigas resultatiivsetelt söötudelt kohal nr 7, seega ei saa olla väga isetseja tüüpi. Lihtsalt mees on enesekindel ning võtab mängu enda peale. Samas pikemas seerias loodaks siiski ka teiste meeste panuse tõusule, sest nii tiheda graafikuga ei kesta isegi Ross.
pallur 15. aprill 2015 11:24
Pallile ütleks, et Ross söödab ja söödab väga edukalt. Siin konnatiigis arvavad kõik, et resultatiivsus võrdub isekusega. Ei. Kui palju oleme näinud Rossi korvile minemas, kaitse tõmbab kokku, järgneb kick-out Umbraškole, Laurile, Paistele. 3p ja rs Rossile. See on tänapäevane efektiivne korvpall. Seda stiili mängu mängib kõige paremal tasemel Harden. Sarnane on ka Westbrooki stiil. Mõlemad on kahtlusteta see hooaeg NBA top3 mängija hulgas, sealne järjestus võib varieeruda. Kui Ross mängib edukalt isolatsioone, lisaks pick and rollid Haughtoni ja Brooksiga, ei saa vaielda, et tegemist on hea mehega, kes meeskonda sobib. Teda võetakse alati 2-3 mehega, seega alati on keegi nurgas või elbowl vaba. Kui need ära pannakse, ei ole kellelgi lihtne.
Pall 15. aprill 2015 10:42
Ross on küll hea mängumees, aga korvpall on siiski meeskonna mäng. Ross teeb ainult enda statistikat ja meeskond teda ei huvita, kas olete näinud Rossi palli söötmas, ei ole eriti. Nii kui palli kätte saab, seda käest enam ära ei anna. Ta ei anna teistele võimalustki ennast platsil tõestada. Ja kui treener seda soosib, siis ei olegi teistel mängijatel platsil midagi teha. Kuna Sõber ei oska kaotada, siis ta soosibki seda mängijat, kes punkte toob ükskõik kuidas. Mänge vaadates on ju selgelt näha, et Ross võib teha platsil kõike, teised mängijad saavad vastu päid ja jalgu. Ross kasutab seda muidugi enda kasuks ära, mängibki platsil üksi. Ma ei usu, et teiste meeskondade treenerid lubaksid ühel mängijal nii palju isetseda.
Ongi 15. aprill 2015 21:07
nii,et Ross ei anna enam palli käest kellelegi ja tahab ise visata,aga korvpall on meeskonna mäng.Pall on talle nagu mänguasi,aga ikka näkkab ka.
Joptvajuu 15. aprill 2015 09:03
Huvitav palju Rossil juba pakkumisi on tulnud.