Heiko Rannula (lipsuga) on hoolealustega poolfinaali lävel.Foto: LAURA OKS
15. aprill 2015, 20:50

Medalinäljas Pärnu astus sihi suunas toeka sammu

Eesti korvpalli meistriliigas võitis Korvpalliklubi Pärnu veerandfinaali kolmandas mängus võõrsil 90:80 Rakvere Tarvast ning on vaid võidu kaugusel poolfinaali jõudmisest.

Kui veerandfinaalpaari esimese mängu võitis imelise Brandis Raley-Ross'i (ameeriklane viskas siis 36 punkti) juhtimisel Tarvas, siis meeskondlikult tegutsenud suvepealinlased napsasid endale seeria teise kohtumise.

Täna paistsid Heiko Rannula hoolealused taas silma ühtlase mänguga. Kahekohalise punktisummani jõudsid viis meest, kellest edukaim korvikütt oli 19 punktiga Rannar Raap. Tarva parimana tõi Raley-Ross 18 silma.

Teatavasti on poolfinaali jõudmiseks vaja võita kolm mängu. Pärnu võib koha nelja parema hulgas kindlustada juba ülehomme, kui Pärnu Spordihallis võõrustatakse Tarvast kell 18 algavas mängus.