Pep Guardiola.Foto: MIGUEL VIDAL
Uudised
16. aprill 2015, 12:03

Müncheni Bayerni peatreener otsib vabandusi: mängijad ei suutnud kesta (1)

Eile Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises FC Portole 1:3 alla jäänud Müncheni Bayerni peatreener Pep Guardiola rääkis, et mõned Saksamaa gigandi pallurid pole vigastuste tõttu lihtsalt piisavalt heas füüsilises vormis.

Endise FC Barcelona lootsi meeskond lagunes Portugalis juba esimese kümne minutiga, kui paremäär Ricardo Quaresma Porto kahe väravaga ette viis. Thiago suutis Bayerni eest küll ühe tagasi lüüa, kuid Jackson Martinezi teise poolaja tabamus kindlustas Portole hindamatu võidu.

"Meil on mängijaid, kes on pikka aega vigastuste tõttu väljas olnud ning nende jalad ei kesta väga kaua. Selle tulemusega on korduskohtumist raske alustada, kuid lubame, et üritame," lausus Guardiola, kes ei saanud eile kasutada ka traumade käes vaevlevaid Arjen Robbenit ja Franck Ribery'd.

Bayern võõrustab Portot järgmisel teisipäeval kodusel Allianz Arenal. Matš saab avavile kell 21.45.