Moskva CSKA alistas Ateena Panathinaikose 100:80 ja juhib veerandfinaalseeriat 2:0.Foto: YURI KADOBNOV
16. aprill 2015, 22:38

Ühepoolne Euroliiga: CSKA ja Fenerbache asusid veerandfinaali suurema mureta 2:0 juhtima

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalides peetakse täna ja homme kõigi nelja seeria teised kohtumised. Avamängus Ateena Panathinaikost 93:66 nüpeldanud Moskva CSKA ei andnud Kreeka klubile armu ka täna.

Esimene poolaeg võideti 4611 pealtvaataja ees 47:35 ja kogu mäng 100:80. CSKA edukaimad olid Sonny Weems 20 ja Nando de Colo 16 punktiga. Kolme võiduni mängitava seeria kolmas kohtumine toimub esmaspäeval Ateenas.

Teises tänases mängus olid vastamisi Istanbuli Fenerbache ja Tel Avivi Maccabi. Avamängu 80:72 võitnud Türgi klubi asus seeriat suuremate muredeta 2:0 juhtima. Avaveerand võideti 12 907 pealtvaataja ees peetud mängus 30:14 ja Maccabit enam ohtlikult lähedale ei lubatud.

Lõppskooriks oli Fenerbache 82:67 võit. Fenerbache kasuks viskas Andrew Goudelock 19, Semih Erden 12 ja Bogdan Bogdanovic 11 punkti. Maccabi edukamad olid Jeremy Pargo 16 ja Brian Randle 13 punktiga. Kolmas mäng peetakse esmaspäeval Tel Avivis.