Infonet on taas ree pealFoto: MATI HIIS
17. aprill 2015, 21:03

Sillamäe Kalevi alistanud Infonetile kolmas võit järjest

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel neljas esimeses voorus võiduta jäänud FC Infonet on taas ree peale saanud - täna alistati 1:0 Sillamäe Kalev ja võeti nii kolmas võit järjest.

Sportland Arenal toimunud kohtumise ainus värav löödi viis minutite enne esimese poolaja lõppu, mil Sillamäe väravavahi Mihhail Starodubtsevi ebaõnnestunud tegutsemise karistas ära Deniss Malov.

Mängu lõpu eel oli külalistel ka hiilgav viigivõimalus, mis osati aga rumalal kombel ära lörtsida: nimelt oli pall Daniil Ratnikovi löögist juba Infoneti väravasse minemas, kui sellele otsusas "igaks juhuks" omapoolse kõksu anda meeskonnakaaslane Jaroslav Kvassov - paraku oli aga viimane suluseisus ja nii tabamus ei lugenud.

Infonet kerkis 12 punktiga neljandaks, Sillamäe on 10 punktiga viiendal kohal. Ülejäänud 7. vooru kohtumised toimuvad homme.