Madridi Real on ühe võidu kaugusel Euroliiga finaalturniiristFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
17. aprill 2015, 23:50

FOTOD: Real ja Olympiacos võitlesid end võidule

Korvpalli Euroliiga play-offide tänastes mängudes said võidu Madridi Real ja Pireuse Olympiacos.

Real alistas kodusaalis Istanbuli Anadolu Efesi 90:85. Veel kolm ja pool minutit enne kohtumise normaalaja lõppu oli Real maas seitsme punktiga ning poolteist minutit enne sireeni oli vahe nende poolt vaadates miinus viis, ent siis sopsasid kolmestega Sergio Rodriguez ja Felipe Reyes ning Real oligi 43 sekundit enne mängu lõppu haaranud eduseisu. Seejärel näidati kindlat kätt ka vabaviskejoonel ning nii asusid hispaanlased kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima. Võitjate resultatiivseim oli Sergio Llull 18 punktiga, Anadolu Efesile tõi Nenad Krstic 23 silma.

Teine Hispaania suurklubi Barcelona pidi aga kodus tunnistama Olympiscose 76:63 paremust. Siin tõi võitjaile Georgios Printezis 22 ja Vassilis Spanoulis 16, kaotajaile Juan Navarro 16 ja Ante Tomic 14 punkti. Seeria on viigis 1:1.

Kolmandad kohtumised toimuvad järgmisel teisipäeval vastavalt Istanbulis ja Pireuses.