Chelsea alistas kodumurul Manchester UnitediFoto: BEN STANSALL
18. aprill 2015, 21:28

Inglismaa kõrgliiga 33. vooru keskses kohtumises läksid vastamisi tabeliliider Londoni Chelsea ja viimasel ajal väga head vormi näidanud Manchester United. Chelsea võitis mängu tänu Eden Hazardi väravale 1:0 ning astus sellega suure sammu tiitli suunas - kuus vooru enne lõppu edestatakse Londoni Arsenali 10 ja mängu enam pidanud Unitedit 11 punktiga.
21:26

Ning kohtumine on lõppenud Chelsea 1:0 võiduga! Stamford Bridge'i staadion juubeldab - meistritiitel on nüüd väga suure tõenäosusega nende.

21:25
ottjarvela

Chelsea - Man Utd 1:0. ManU kaotus pole ootamatu, sest 1) pikk võiduseeria närtsitab vaimu, 2) Jones, Carrick, Blind kõik traumaga audis.

21:23

Ohoo! Herrera ajab viimastel sekunditel jala Gary Cahilli jala taha ja prantsatab karistusalas kõhuli, kohtuniku vile kõlab, aga selleks, et anda hispaanlasele sukeldumise eest kollane kaart.

21:23
ottjarvela

Õige otsus mitte anda penaltit Herrera - Cahill olukorrast. Herrera sirutas jala paremale välja, et takerduda. Otsitud kontakt pole viga.

21:18

90 minutit on täis tiksunud, 4 lisaminutit veel. Kas ajalugu kordub ehk United suudab viigi välja võidelda või peab Chelsea seekord vastu?

21:06

Post!

Unitedi ründeäss Falcao näitab võimu, kui murrab Zoumast mööda ja karistusalasse, kuid kolumblase löök tabab posti väliskülge ja lendab üle otsajoone.

21:05

Veerand tunid kohtumise lõpuni, United üritab kõvasti, kud Chelsea napp eduseis püsib. Meenutame, et meeskondade tänavuse hooaja esimeses omavahelises mängus suutis United 1:1 viigi välja võidelda alles kohtumise üleminutitel.

20:48

McNair annab kaugelt tuld - Courtois tõrjub raskustega. Hea mäng!

20:44

Chelsea teine ülilähedal!

Drogba pääseb Unitedi värava poole putku, kuid tema löögile saab viimasel hetkel jala vahele Smalling. Nahkkera vuhiseb üle de Gea käte, kuid vahetult enne otsajoont saab sellele veel puute tehtud ka Hazard - post päästab Unitedi.

20:35

Pall taas mängus!

20:21
WhoScored

Chelsea 1-0 Manchester United HT: Shots(OT) 3(1) - 5(0), Possession 36% - 64%, Rating 6.73 - 6.34 http://t.co/jA6ErscImo

20:20

Esimene poolaeg on lõppenud ning kuigi seda domineeris pigem United, juhib matši 1:0 Chelsea.

20:20

20:10

1:0! Chelsea läheb kohtumist juhtima!

Kodumeeskond ehitab üles kiire vasturünnaku, mille lõpetuseks veeretab Eden Hazard palli David de Gea jalge vahelt võrku.

20:01

... kuid Drogba kihutab palli müüri

20:01

Chelseale päris lubavast kohast karistuslöök...

19:54

Pool esimesest poolajast mängitud, platsil toimuvat valitseb selgelt United. Ja ometi peaks ju tegemist olema Chelsea kodumänguga!

19:36
ottjarvela

Chelsea'l on platsil 2 kaitsvat poolkaitsjat (Matic ja Zouma), aga miks polnud kumbki neist Rooney't katmas. Chelsea'l vedas, et 0:0 ikka.

19:35

Hiilgav võimalus Rooney'l, kuid karistusalas täiesti vabaks unustatud ManU suurim staar keerutab palli vasaku jalaga väravast mööda. Ehmatav algus Chelseale igal juhul.