Hannes Soomer.Foto: 2013.europeanjuniorcup.com
Auto-Moto uudised
18. aprill 2015, 15:29

Motonäitsik Kovalenko kukkus!

SUPER: 17-aastane eestlane võitis Euroopa motoringrajasarja kvalifikatsiooni! (2)

Motoringrajasarja European Junior Cupi (EJC) teisel etapil Hollandis Assenis võitis 17-aastane Hannes Soomer kvalifikatsiooni, Anastassia Kovalenko läheb punktide peale sõitma viimaselt kohalt.

Soomer võitis eile peetud esimese ajasõidu ning oli kiireim ka täna sõidetud teises kvalifikatsioonis, kus edestas itaallast Emanuele Pusceddut 0,596 sekundiga. Homme kell 16.40 algavasse võistlussõitu läheb Soomeri ja Pusceddu järel kolmandana kodupubliku ees sõitev Karlo Slager.

Eesti parim naismotosportlane Kovalenko oli esimeses ajasõidus viimane ning kaotas rahvuskaaslasele 12,554 sekundit. Teises kvalifikatsioonis käis Kallio Racingu meeskonnas kihutav Kovalenko küll rajal, kuid kukkus kümnendas kurvis. EJC kodulehe teatel on eestlannaga tervisega kõik korras.