Ragnar KlavanFoto: CHRISTOF STACHE
18. aprill 2015, 21:37

Klavani ja Augsburgi hea seeria Stuttgarti vastu sai jätku

Saksamaa jalgpalli Bundesliga 29. voorus üritas oma õnnetut seeriat pisutki parandada Ragnar Klavani koduklubi Augsburg, kes võõrustas tabeli eelviimasel real virelevat Stuttgarti. Viimasest neljast mängust kolm kaoatanud Augsburg saigi viimaks taas kolm punkti tabelisse, kui vastased alistati tulemusega 2:1. Ühtlasi tähendas võit seda, et Augsburg on nüüd Stuttgartist jagu saanud viies kohtumises järjest.

Augsburg läks kohtumist Tobias Werneri 7. minuti tabamusest juhtima, ent veerand tundi hiljem Daniel Ginczek viigistas. 73. minutil taastas Raul Bobadilla Augsburgi eduseisu ning et Stuttgart sellele tabamusele enam vastata ei suutnud, kuulus 2:1 võit kodumeeskonnale. Klavan sai nagu ikka kirja täismängu.

Võit tõstis Augsburgi (42 punkti) viiendale kohale, mööda mängu vähem pidanud Schalkest (41). Stuttgart (26) on eelviimane ehk 17.