Kalev/Cramo jätkas veerandfinaalseeriat raske võidugaFoto: STANISLAV MOSHKOV
18. aprill 2015, 20:21

Kalev/Cramo vajas TTÜ murdmiseks lisaaega

Pärast Ühisliiga mängudest tingitud pausi said BC Kalev/Cramo ja TTÜ KK täna viimaks taas oma veerandfinaalseeriaga jätkata. Kalev oli TTÜ-ga püstihädas, kuid suutis lisaaja järel siiski võidu võtta.

Veel poolteist minutit enne normaalaja lõppu oli Kalevi taga 70:73, ent siis sopsasid kolmestetega Rain Veideman ja Martin Dorbek ning haarati omakorda eduseis. Kristjan Makke kolmene 37 sekundit enne lõppu viis aga mängu lisaajale - seejuures võinuks viimastel sekunditel võtta võidu nii üks kui teine meeskond, ent ei Joonas Järveläinen TTÜ ega Veideman Kalevi poolelt ei tabanud.

Lisaaega valitses aga juba Kalev, kes võitis kohtumise lõpuks 12 punktiga 92:80 ja läks nii kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat kaks-null juhtima.

Võitjate resultatiivsemad olid Veideman 26 ja Keith Benson 23 (lisaks 17 lauapalli) punktiga, TTÜ-le tõid Makke 26 ja Järveläinen 25 silma.