Paide suruti Tammeka poolt vastu muruFoto: Arno Saar
18. aprill 2015, 21:03

Tartu Tammeka võttis Paides magusa võidu

Eesti jalgpalli meistriliiga seitsmenda vooru viimases kohtumises pidasid Paides tulise lahingu kohalik linnameeskond ja Tartu Tammeka. Draamat täis matši võitis lõpuks 3:2 külalismeeskond Tammeka.

Tartlased läksid kohtumist Geir-Kristjan Suurpere 7. minuti tabamusest juhtima, kuid 20. ja 44. minutil oli täpne Paide staarmängija Vjatšelsav Zahovaiko ning vaheajale mindi juba väljakuperemeeste eduseisul.

2:1 püsis tablool kuni 72. minutini, mil Tammeka poolelt realiseeris penalti Tauno Tekko ning kuus minutit enne kohtumise lõppu jäi Paide ilma ka viigipunktist, kui kauni kauglöögi saatis Mart-Mattis Niinepuu selja taha Kevin Rääbis.

Mängu lõpus läksid tunded aga hoopis tuliseks ning Tammeka jäi lõpuks platsile kümnekesi, kui oma teise ehk kokku punase kaardi teenis Martin Hurt.