Rakvere Tarva ja Pärnu tänane lahing on energiline ja tuline.Foto: ALDO LUUD
19. aprill 2015, 18:41

Tarvas alistas Pärnu ja pääses poolfinaali (4)

Eesti korvpaltlimeistrivõistluste veerandfinaalseeria Rakvere Tarva ja Pärnu vahel jõudis kulminatsioonini, kui Virumaa pealinnas peeti viies ja otsustav kohtumine. Tarvas võitis 75:71 ja pääses poolfinaali Tartu Ülikool/Rocki vastu.
18:42
Ville Arike

Täname kaasa elamast, kohtumiseni!

18:42

Tarvale tõi Hallik 21, Raley-Ross 19, Špan 18, Pärnule Silavs 18, Miljkovic 15 punkti.

18:41
Ville Arike

75:71 - Špani vabavisked panevad võiduka punkti, mäng on läbi.

18:39

72:69 - Siiski Tarva pallikaotus ja korv Lindmetsalt!

18:36

Pärnu rünnak ebaõnnestub taas, lõpuni 0.34 ja see mäng näib läbi olevat.

18:34

70:67 - Aga Haughton vastab alt, lisaks saab Leppik 5. vea!

18:33

68:67 - Valge kolmene!

18:33

68:64 - Leppik ega Silavs ei pane enam kolmeseid ära. Lõpuni 2.30.

18:30

66:64 - Miljkovic ja Leppik toovad Pärnu kiirelt mängu tagasi, Tarval teevad Ross ja Špan järjest "jooksu"!

18:28

66:59 - Nüüd võtab veel Ross mängu enda peale, platsi teises otsas viskas Lindmets eelmisel rünnakul korvi alt ässa ning Rannula kutsub nõupidamise kokku. Lõpuni 5.16.

18:27

64:59 - Špan kolmene, lõpuni 6 minutit.

18:22

59:57 - Lõpuveerandi kahe esimese minutiga on visatud vaid kaks punkti (Miljkovic), mäng muutub üha kinnisemaks ja närvilisemaks. Panused kasvavad.

18:18

59:55 - Kolmas veerandaeg on läbi ja Pärnu endiselt mängus. Viimasel 10 minutil pole enam midagi tagasi hoida, nüüd peavad mõlemad viimase välja panema.

18:16

59:53 - Hallik paneb raske kolmese ja rahvas hullub.

18:15

56:53 - Mängitud 28 minutit.

18:15

Sõber on mehed kamandanud maa-ala kaitsesse ja Pärnu ei suuda mitu rünnakut järjest seda murda.

18:13
Ville Arike

Rannula mängib tulega, sest tagaliinis on korraga väljakul noored Norman Käbin ja Robert Valge.