BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak.Foto: LAURA OKS
19. aprill 2015, 14:55

BC Kalev/Cramo Ühisliiga saatus selgub tuleval kolmapäeval

Korvpalli Ühisliigas võitis Astana täna ülimalt tasavägises mängus 79:78 Riia VEFi.

Kodus mänginud Kasahstani esiklubi võitis esimese veerandaja 21:13, kuid VEF suutis viimasel kümnel minutil taas mängu tulla ja kohtumise napilt võitagi. Astana parim oli Eesti korvpallifännidele hästi tuttav austerlane Rašid Mahlbašic 21 silmaga, lätlaste edukaim korvikütt oli 22 punktiga Gerald Robinson.

Astana võit tähendab, et neil on tabelis koos 12 võitu ja 17 kaotust. Teatavasti on Ühisliiga põhiturniiri juba lõpetanud Kalevil kirjas pelk võit rohkem, mis tähendab, et Kalevi saatus saab selgeks 22. aprillil - kui Astana kaotab võõrsil Peterburi Zeniidile, siis pääseb play-offi Kalev, kui Astana suudab Piiteri klubi võita, siis pääsevad kaheksa parema hulka nemad.