Keskel on Fenerbahce Ülkeri peatreener Zeljko Obradovic.Foto: CESAR MANSO
21. aprill 2015, 10:43

Euroliiga ülipõnevates mängudes selgus esimene Final Four'i pääseja, valitsev tiitlikaitsja on väljas!

Korvpalli Euroliigas jõudis esimesena nelja parema sekka Istanbuli Fenerbahce Ülker, mis ei andnud veerandfinaalis Tel Avivi Maccabile sõnaõigustki.

Ülker võitis paari kolmanda mängu alles lisaajal 75:74 ning lülitas veerandfinaalseeria 3:0 võiduga valitseva tiitlikaitsja konkurentsist. Nikos Zisis tõi Ülkerile 19 silma, Maccabi edukaim korvikütt oli 21 punktiga Jeremy Pargo.

Madridis toimuva Final Four'i unistus jäi ellu Kreeka suurklubil Panathinaikos, mis võitis kodus 86:85 Moskva CSKAd. Tasub meenutada, et Duško Ivanovici hoolealused kaotasid seeria kaks esimest mängu Moskvas kindlalt. Sonny Weems tõi kaotajatele 24 silma, Nikos Pappapas kostitas CSKAd 25 punktiga. Seeria seis on nüüd 2:1 Venemaa hiiule.

Täna õhtul võib selguda järgmine nelja parema sekka jõudev meeskond - seda juhul, kui Madridi Real suudab Türgis Eesti aja järgi kell 21.55 algavas mängus alistada Istanbuli Anadolu Efesi. Teises tänases kohtumises lähevad kell 20 vastamisi Olympiacos ja FC Barcelona.