Ott Tänak Argentiina testikatsel parimate hulka ei mahtunud

Toimetas Henry Rull, 23. aprill 2015 11:05
Ott Tänak.Foto: Twitter
Autoralli MM-sarja neljandal etapil Argentiinas sõitis Ott Tänak testikatsel välja kaheksanda aja.

4,59km pikkusel trassil jagasid kiireimat aega kaks meest - Volkswagen Pologa kihutav valitsev maailmameister ja aasta kolm esimest MM-rallit võitnud Sebastien Ogier ning Citroen DS 3 rooli keerav britt Kris Meeke.

Viimase "poodiumikoha" hõivas norrakas Andreas Mikkelsen, kes jäi duost maha 1,2 sekundiga. 8. aja välja sõitnud Tänak kaotas Meeke'ile ja Ogier'ile 4 sekundit, eestlase meeskonnakaaslane Fordis Elfyn Evans jäi Tänakust maha 0,4 sekundiga ja oli üheksas.

Argentiina rallil sõidetakse nelja võistluspäeva jooksul 12 kiiruskatset. Ralli algab Eesti aja järgi reede öösel kell 1.

26.04.2015
Dramaatilise Argentiina MM-ralli võit läks üllatusmehele, suured probleemid jälitasid suuri nimesid ka viimasel katsel