Sport TV
25. aprill 2015, 01:17

ÕHTULEHE VIDEO | Indrek Koser: lasime endale lüüa rumala värava

Tammeka võõrustas reedel jalgpalli meistriliiga kohtumises Viljandi Tulevikku ja kuuesaja-pealise publiku ees tehti viik 1:1.

Tammeka jäi esimesel poolajal kaotusseisu, kui sinivalgete kaitsesegaduse karistas ära ekskoondislane Joonas Tamm.

Tammeka jätkas mängu domineerimist ja teise poolaja keskel täitis nädala keskel antud lubaduse ("kaks ei jää ilma kolmandata") Tammeka paremäär Geir-Kristjan Suurpere ja tõi tartlased mängu tagasi.

Rohkemaks kui viigiks täna kodumeeskonnal aga jõudu ei jäänud ning viigiliselt mäng ka lõppes. Ka Tulevikul oli kohtumise viimastel minutitel hiilgav võimalus mäng võita, kuid Tammeka väravavaht Karli Kütt hoidis tartlased mängus.

"Olime domineerivam pool, kuid lasime endale lüüa rumala värava ja andsime sellega neile trumbid kätte," võttis Tammeka loots Indrek Koser kohtumise kokku.