Viljandi Tulevik lahkus Tartust viigipunktigaFoto: LAURA OKS
24. aprill 2015, 21:04

Tammekal jäi uustulnuka vastu võit võtmata (2)

Eesti jalgpalli meistriliiga 8. vooru esimeses kohtumises võõrustas Tartu Tammeka üle mitme aasta kõrgemasse seltskonda tõusnud Viljandi Tulevikku. 618 pealtvaataja silme all toimunud kohtumises pidid tartlased rahulduma 1:1 viigiga.

Esimesel poolajal mitmel puhul ebakindlalt tegutsenud Tammeka kaitseliin lõikas otsustavalt sõrme pooletunnise mängu järel, mil Joonas Tamm pääses võõrustajate valesöödu järel Karli Kütiga silmitsi ning realiseeris kindlalt sülle kukkunud võimaluse.

Teisel poolajal oli Tammeka selgelt dikteerivamaks pooleks ning 70. minutil löödi ka teenitud viigivärav, kui Heiko Tamme hea söödu realiseeris Geir-Kristjan Suurpere. Enamat aga ei suudetud ja nii mõlemale meeskonnale tabelisse juurde üks punkt.

8 silma kogunud Tammeka paikneb liigatabeli kuuendal real, Tulevik on 5 punktiga kaheksandal kohal. Ülejäänud 8. vooru kohtumised peetakse homme.