Javier HerandezFoto: MIGUEL VIDAL
27. aprill 2015, 10:50

VIDEO | "Väike hernes" kerkis teist mängu järjest Reali kangelaseks

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste 33. voorus oli Madridi Realil omajagu pusimist, et võõrsil jagu saada tabeli keskmikust Celta Vigost.

Pooletunnise mängu järel oli seis viigis 2:2, kusjuures Celta Vigo kiirele avaväravale vastasid esmalt Toni Kroos ja Javier Hernandez, misjärel Santi Mina kohe seisu viigistas. Poolaja lõpu eel taastas James Rodriguez Reali eduseisu ning lõplikult otsustas 69. minutil asjad ära Hernandezi teine tabamus. Mäletatavasti oli just mehhiklane "Chicharito" [tõlkes "Väike hernes" - toim] olnud ka see mees, kes kolmapäeval kindlustas Realile koha Meistrite liiga poolfinaalis.

Kui La Ligas jääb pidada veel viis mänguvooru, kaotab tabelis teisel kohal olev Real FC Barcelonale kahe punktiga. Celta Vigo on üheksas.