Kris Meeke (paremal) ja kaardilugeja Paul Nagle Argentiina ralli finišipoodiumilFoto: Nicolas Aguilera
Auto-Moto uudised
27. aprill 2015, 11:36

Meeke pühendas rallivõidu hukkunud Colin McRaele

Argentiinas karjääri esimese MM-ralli võitnud Kri Meeke pühendas võidu oma mentorile Colin McRaele, kes hukkus kaheksa aastat tagasi helikopteriõnnetuses.

"See on Colinile," teatas Meeke lihtsalt, kui oli võitjana Argentiina ralli finišisse saabunud. Just šotlane McRae oli viimane britt, kes suutis MM-etapi võita (2002 Keenias), nüüd sai siis sellega hakkama Põhja-Iirimaalt pärit Meeke.

Meeke edu oli seejuures üsna napp, teise koha saanud Mads Östbergi edestas ta lõpuks vaid 18,1 sekundiga. Kolmandana lõpetas teine Briti saarte rallimees, Ott Tänaku meeskonnakaaslane Eifyl Evans, kuid tema jäi Meekest maha juba 3.27,4. Teisel võistluspäeval vastu kivi kihutanud Tänak sai 11. koha (+25.52,3).