PILTUUDIS | Nõmme Kalju ründaja Tarmo Neemelo mängis karikavõistlustel väravavahina!

Toimetas Henry Rull, 29. aprill 2015, 21:37
Täna sai Tarmo Neemelo tähistada nii väravat kui tõrjeid. PRIIT SIMSON
Eesti jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis juhtus erakordne sündmus - Nõmme Kalju ründaja Tarmo Neemelo sai jala valgeks ning pidi hiljem kaitsma Kalju väravasuud!

Kalju kohtus kaheksa parema seas veel eelmisel aastal meistriliigas pallinud Jõhvi Lokomotiviga, mis tänavusel hooajal pallib hoopiski II liigas (Eesti tugevuselt neljas liiga). Kalju võitis 5:3, kuid tulemusest endast pakub rohkem kõneainet Tarmo Neemelo.

Nimelt viis kesktormaja Sergei Terehhovi hoolealused juba 3. minutil ette ning poolajaks kindlustasid Kaljule kindla eduseisu Artjom Dmitrijevi ja Andre Järva tabamused. Teisel poolajal väravate sadu jätkus, kübaratriki sai Jõhvi poolelt kirja Dmitri Smirnov.

73. minutil teenis punase kaardi Kalju väravavaht Siim-Sten Palm ning kuna Terehhov oli kõik kolm vahetust juba ära teinud, ei saanud nõmmekad teist kollkiprit mängu tuua. Väravasse asus hoopis mänguskoori avanud Tarmo Neemelo, kes tegi ülejäänud matši jooksul ka mitu tõrjet!

Teises poolfinaalis võitis Tallinna FC Flora duubelmeeskond 5:3 Tallinna Ülikooli, kes suutis 0:3 kaotusseisust võidelda tagasi 3:4 peale. Nelja parema sekka tudengid siiski ei jõudnud, poolfinaalide paarid (lisaks Kaljule ja Flora II on loosis ka Flora esindusmeeskond ja Paide Linnameeskond) saavad selgeks homme kell 12 algaval loosimisel.