CSKA staarmängija Nando De Colo peatreener Dimitris Itoudiselt näpunäiteid saamasFoto: ANDER GILLENEA
2. mai 2015, 17:58

Kalev/Cramo asemel Ühisliiga play-offi pääsenud Astana sai CSKA-lt hirmsa kolaka

Korvpalli Ühisliigas sõna otseses mõttes viimastel sekunditel play-offi kaheksa parema sekka pääsenud Astana sai veerandfinaalseeria esimeses kohtumises Moskva CSKA-lt 45-punktise "paki".

Kui avapoolaja järel oli Kasahhi klubi igati mängus sees - selle järel oldi kaotusseisus vaid 42:47 - siis teisel poolaja lubati end üle visati koguni 40 silmaga 56:16! Tõsi, Astana mängule jättis kõva pitseri tõsiasi, et meeskonna kuuest võõrleegionärist neli jäid vigastuste tõttu kohtumisest eemale.

Ühtlaselt skoori teinud CSKA parim oli 17 punkti visanud Nando De Colo, Astanale tõi Jerry Johnson resultatiivseimana samuti 17 silma.

Kolme võiduni peetava veerandfinaalseeria teine kohtumine toimub ülehomme taas Moskvas.