Bayerni fännid loodavad ilmselt, et nii hullu nädalat nende silmad enam niipea ei näeFoto: KAI PFAFFENBACH
2. mai 2015, 22:25

Teisipäeval karikasarja poolfinaalis Dortmundi Borussiale alla jäänud ning vigastuste tõttu oma staarmängijad Arjen Robbeni ja Robert Lewandowski kaotanud Müncheni Bayerni närune nädal jätkus täna Leverkusenis.

Nimelt pidi sisuliselt teist kooosseisu kasutanud Bayern tunnistama väljakuperemeeste 2:0 paremust. Skoori avas teise poolaja kümnendal minutil Hakan Calhanoglu, Leverkuseni teise värava lõi täna oma 19. sünnipäeva tähistanud Julian Brandt.

Kui Bayerni jaoks ei mänginud tänane kaotus sisuliselt võttes siiski erilist rolli - meistritiitel on juba kindlustatud - siis Leverkusen tõusis tänu võidule kolmandaks, punktiga mööda Mönchengladbachi Borussiast. Tõsi, Mönchengladbachil on üks mäng vähem peetud.