Warriors (oodatult) ja Wizards (ootamatult) haarasid juhtohjad (1)

Martin Šmutov, 4. mai 2015, 01:03
Korvpalliliigas NBA alustati teise ringi mängudega ning suurfavoriit Golden State Warriors alistas Memphis Grizzliese 101:86 ja Washington Wizards oli Atlanta Hawksist parem 104:98.

Kui Memphis alustas kohtumist tabava kolmesega, siis ülejäänud mängu jooksul tabati veel kaks sellist viset. Golden State Warriors vastas 13 tabava kaugviskega ehk juba nii teeniti 10 punkti enam ning sellest täna piisas.

Stephen Curry viskas võitjate eest 22 punkt, kaotajate parim oli 21 punkti kirja saanud Marc Gasol.

Mängijad olid kohtumiseks igatahes keskendunud:

Mänguõhtu esimeses kohtumises keetis aga suurüllatuse Wizards, olles parem idatsooni põhihooaja parimast meeskonnast.

Hawks läks poolajale küll 10-punktilises eduseisus, kuid siis jooksis nende rünnak kokku. Kui esimesel veerandajal viskas Hawks 37 ja teisel 26 punkti, siis kolmandal 20 ja neljandal ainult 15 punkti.

Washingtonile tõi Bradley Beal 28 punkti, kuid nii tema kui ka meeskonna mängujuht ja superstaar John Wall said mängu ajal vigastada – kohtumise suutsid mõlemad küll lõpetada.