Jalgpall

Meistriliiga aprilli parimaks valiti Zahovaiko, kuigi Paide kaotas viiest mängust neli 

Toimetas Kaspar Koort, 6. mai 2015 16:17
Vjatšeslav ZahovaikoFoto: Teet Malsroos
Eesti jalgpalli meistriliiga aprillikuu parimaks treeneriks on valitud Nõmme Kalju loots Sergei Terehhov ja parimaks mängijaks Paide linnameeskonna ründaja Vjatšeslav Zahovaiko. Kui Kaljut võidult-võidule tüüriva Terehhovi puhul on asi igati loogiline, siis Zahovaiko kuu parimaks valimist võib pidada teatud määral üllatuseks.

Tõsi küll, Zahovaiko lõi viies aprillis toimunud meistriliiga kohtumises igati kiiduväärsed viis väravat, kuid Paidet ta oma tabamustega võidule aidata ei suutnud. Hoopis vastupidi: Paide kaotas neist viiest mängust koguni neli ning ainus punkt teeniti Narvas, kui sealse Transiga tehti 0:0 viik. Nii pole ka midagi imestada, et Järvamaa esindusmeeskond on liigas hetkel viimasel ehk 10. kohal, kolme punkti võrra maas eelviimasest ehk Pärnu linnameeskonnast.

Esiliigas tunnustati kuu parima treeneri tiitliga Marko Pärnpuud (JK Tallinna Kalev), kelle juhtimisel saavutas pealinna klubi 4 võitu ja 1 viigi ning kaotas 1 kohtumise. Parimaks mängijaks valiti aprillis 7 väravat löönud Sergei Akimov (Rakvere JK Tarvas).

Samal teemal

07.04.2015
Tarval jäi 2010. aasta ime kordamisest üks korv puudu
06.04.2015
VIDEO | Lindpere 15. kohast disc-golfis: suht raske mäng, vajab palju keskendumist
04.04.2015
Kas hakkame Kaljule kulda kaela riputama?
02.04.2015
Sergei Terehhov: Nõmme Kalju peamine tugevus on meie meeskondlikkus