Korvpall

Gert Kullamäe: tundsin, et midagi suurt on tulemas! (1)

Toimetas Merili Luuk, 6. mai 2015 21:10
Gert KullamäeFoto: ALDO LUUD
TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe tunnistas TV6-le antud intervjuus, et tartlaste 3:2 ülekaaluga lõppenud poolfinaalseeria võttis nii tema kui mängijad väga läbi.  

"Varrak ja Kuusmaa ei saanud särki higiseks, me Sõbraga küll saime. Eks see seeria oli nii meile kui neile raske. Närviline seeria oli, ma ausalt ei uskunud, et see nii raskelt tuleb. Olin enne seeriat üpris enesekindel, sest meil on ühtlasem pink, kust skoori tuleb. Väljaku peal me seda aga ei tõestanud. Raske seeria ja au Tarvasele, nad oleks ka finaalikohta väärinud," sõnas Kullamäe, viidates TÜ/Rocki masendavale visketäpsusele. 

Samal teemal

Kullamäe tunnistas, et pärast eile saadud ehmatavat kaotust Rakvere Tarvale oli teda 24 tundi kummitamas sama tunne, mis eelmisel aastal eurosarja veerandfinaalseeria viimase kohtumise eel Ungari klubi Szolnoki Olajga.

 "Tundsin, et midagi suurt on tulemas - suur mäng ja rahvast on palju toetamas. Tänud publikule, kes tulid! Usun, et seeria oli põnev ja peame sellest omad järeldused tegema, eriti arvestades Kalev/Cramot."

Kas Kalev/Cramo on kindel soosik? "Arvan, et oleme täpses samasuguses seisus nagu Tarvas meiega. Midagi kaotada pole, peame täpselt samasugust asja tegema Kalev/Cramo vastu. Nemad on favoriidid, peame tagantulijatena elu kibedaks tegema," arvas Kullamäe. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee