Viis aastat tagasi finaali jõudnud Tarvas kaotas Rockile otsustava mängu 57:60

Tarval jäi 2010. aasta ime kordamisest üks korv puudu (7)

LISA KOMMENTAAR

kalle7. mai 2015, 15:50
Vaatasin 27. märtsi mängu, mille Rock 28-ga võitis. Mitte ei saa aru, mis see aprill nendega teinud on...
tartlane 067. mai 2015, 13:23
Kullamäe kaotas pea, meeskond oli segaduses. 3 isakest Talts, Kriisa ja eriti lõpus vana kaval kala Tanel Sokk tõid meeskonna kuristiku servalt päält ää.
Kuld va molo ei saanud sellestki aru, et tarvaid oleks pidanud 2. poolajal rohkem pressima, juba 3 veerandi keskpaigas olid neil kõigil keeled vesti peal, k.a. Ross.
ma7. mai 2015, 12:38
Üks korv oleks maksimaalselt tähendanud kolme punkti. Vahe jäigi kolm punkti. Seega oleks Tarvas viigiga edasi saanud?
teadja.7. mai 2015, 12:27
Tarvas mängis 54-48 eduseisu maha, kui veel nats alla nelja minuti jäi mängita. 58-57 Rocki eduseisul 41 sek.mängida tegi Tarvas pika rünnaku, kolmene läks mööda. 60-57 Rocki juhtimisel,15 sek.mängida, tuleb Rakvere rahulikult üle, kolmene mööda.
Võin niipalju öelda, et Andres Sõber on küll hea treener, kuid play-offis vajab ta siiski, kas Kriisa või Müürsepa treeneri abi.
Võts7. mai 2015, 11:01
Aga Rakvere mehed olid tublid,kogu see sats, müts maha.
Samas kohati vaadates Tartu mängu, siis see võit tuli ikka väga koba peale ja need kõrgepalgalised mängijad peaks enne järgmist palgapäeva ikka tõsiseslt peeglise vaatama. Milline on meeskondade eelarve vahe.
VAKATATAMINE7. mai 2015, 09:33
VAKATAMINE7. mai 2015, 09:33
spordiajakirjanikud oma tavapärasel uskumatul tasemel! "vakatatamine" - uus värske uudissõna.