Raul Must.Foto: STANISLAV MOSHKOV
8. mai 2015, 13:02

Raul Musta olümpiaunistused said eduka alguse

Sloveenia pealinnas Ljubljanas algas esimene 2016. aasta olümpiamängude valiktsükli sulgpalliturniir, kus Eesti meestest osaleb Raul Must.

Maailma edetabelis 75. kohal asuv Must võitis avaringis 21:18, 21:13 horvaati Zvonimir Durkinjaki, kes on maailma 174. reket.

5000-dollarilise auhinnafondiga turniiri teises ringis läheb Ljubljanas kuuendana asetatud Must kell 17.15 algavas mängus vastamisi soomlase Kalle Koljoneni ja waleslase Daniel Fonti vahelise matši võitjaga.

Naistest osaleb Sloveenias Karoliine Hõim, kes pidi esimeses kohtumises rohkem vaeva nägema. Ukrainlanna Marina Ilinskaja alistamiseks läks Hõimul vaja kolme geimi. Esimese geimi eestlanna kaotas, kuid oli teises vastasest selgelt parem ja kolmandas geimis vormistas võidu tulemusega 16:21, 21:4, 21:14. Hõim mängib järgmisena kolmanda paigutusega belglanna Lianne Tani vastu.