Kehra viigistas Põlvaga finaalseeriaFoto: TEET MALSROOS
Käsipall
8. mai 2015, 20:08

NII SEE JUHTUS | Kehra võttis Põlvalt vägeva revanši

Põlvas Mesikäpa hallis peeti täna Eesti käsipallimeistrivõistluste finaali teine kohtumine. Võõrsil viimase sekundi karistusviskest avamängu võitnud Põlva sai täna kodus korraliku koslepi - Kehra tegi teise poolaja algul kõva spurdi ja oli lõpuks parem 26:20.
20:08

Armutu võitlus palli nimel, aga Põlvale ei jää viimast sõna

19:56

20:26 on Põlva Serviti kodusaalis Kehrale kaotanud ning seega on seeria viigiseisus 1:1

19:50

Põlva ei suuda hakkama saada aga Kehra 2.05 pika Buinenkoga, kelle väravad viivad 5 minutit enne lõppu Kehra ette juba 22:19

19:39

.. ja nii juhtuski! 17:18. Serviti võttis veel mõttepausi, mille käigus tehti selgeks, et abstraktseid viskeid tegema minna ei tohi.

19:34

15:18. Põlva esimese viske teisel poolajal tabab 13. (!) minutil ei keegi muu kui Puna. Kas siit algab tagasitulek?

19:32

Kehra fännid võivad tõepoolest aplodeerida, Naum tõrjub vapralt ka Ardo Puna särisevaid viskeid.

19:29

Neeme saab 2-minutilise karistuse ning Kehra läheb juba neljaga ette -10 minutit mängitud teist poolaega, 14:18 Põlva taga.

19:23

14:17 See on torm, mis Mesikäpa hallis valitseb! Kehra on riietusruumis asjad korralikult läbi rääkinud ning teisel poolajal pole esimese kuue minutiga lastud Põlval ühtegi väravat lüüa - Kehral on neid aga taskus juba neli. Kas siit annab välja tulla?

19:15

19:08

ESIMENE POOLAEG LÄBI! 14:13. Kohe kui Põlva hakkab eest ära rebima, suudab Kehra end kokku võtta. Naum nahutab teel riietusruumi kõiki mehi korralikult: "Te ei tulnud siia niisama passima!"
Tõsi, Põlva meestes on täna isukust rohkem - kuku kas või pikali, aga värav peab tulema! Puna toonud 3, Turaev 4 väravat. Kehra poolt hiilgab Buinenko 4 tabamusega.

19:04

Uku Tanel-Laast saadetakse pingile ning Serviti tüürib taas kahega ette: 13:11. Ei leia väravat need visked ning kui ka leiab, siis Varusk jõuab ikka jälile.

18:58

Mõlemad meeskonnad on loonud väravate asemel palju valesööte ning rapsimist on mõlemal poolel niivõrd, et peatreenerid on marus. Kuus minutit jäänud esimese poolaja lõpuni, seis 10:10.

18:50

Mõtlemispaus oli asja eest: Liiva ja Rooba väravad toovad tabloole viigiseisu 8:8.

18:48

Serviti juhib 8:6, Kehra pole suutnud viis minutit väravat visata. Ardo Puna on toonud Põlvale juba kaks punkti.

18:46

Põlva võtab aga ise kolm punkti järjest ning Kehra väravavaht Mikola Naum pole ilmselgelt poiste tööga rahul. Slastinovski eksib viskel ning kõlab ka tema juures korralik sõim väravavahilt: "Marko võta ennast kokku, raisk!"

18:41

Minuti jooksul kaks tabavat rünnakut Jankovski ja Skrõpaki esituses viivad Kehra esimest korda kahe väravaga ette. 6:4

18:40

8 minutit mängitud, seis 4:4. Korralik punkt-punktimäng, täpselt nagu avakohtumises.

18:29

Tere õhtust Mesikäpa hallist! Kui vaadata käsipallilahingut vaatama tulnud fännide hulka, tuleb tõdeda, et Kehra on täna suuremad hääleväed kohale saatnud.