KAE IMET! Narva kiirtuli lõpetas Kalju võitudeseeria (3)

Toimetas Viljar Voog, 8. mai 2015 20:48
Roman Smiško tõrjus teisel poolajal Hidetoshi Wakui penalti.Foto: Laura Oks
8. mai möödus piirilinnas Narvas tõeliselt võidukalt – Transi jalgpalliklubi vormistas Eesti meistrivõistluste 10. voorus suurüllatuse alistades liigaliider Nõmme Kalju 2:0!

Narvakad panid võidule aluse avapoolaja keskel, kui vaid minutilise vahega olid täpsed kaks Dmitrit – esmalt kasutas Kalju kaitsjate eksimuse ära Barkov ja kohe otsa kõmmutas palli püüdmatult Vitali Teleši väravavõrku Smirnov.

Kalju saatis pärast kaotusseisu jäämist platsile Ats Purje, teisel poolajal sekkus ka Ken Kallaste, ent koondislaste lisandumisest ei piisanud. Liigahooaja esimeses üheksas mängus vaid võite tunnistanud Kalju viimane lootus kohtumine päästa kustus 75. minutil, mil Hidetoshi Wakui lõi Tarmo Neemelo teenitud penalti aeglaselt otse värava keskele ja Roman Smiško suutis jalgadega ürituse tõrjuda.

11.05.2015
VIDEOD | Transi kiirtuli Kalju vastu ja ülejäänud 10. vooru väravad!
08.05.2015
Sergei Terehhov esimesest kaotusest: pigem saime selle täna, kui kolmapäeval Floralt