Üllar Kerde.Foto: STANISLAV MOSHKOV
11. mai 2015, 18:34

VÕIDUPIDU PEAB OOTAMA: Kerde ja Sokk said pronksmedalite asemel tappa

Üllar Kerde ja Sten-Timmu Soku koduklubi Moskva Dinamo kaotas Venemaa Superliiga pronksiseeria kolmandas kohtumises võõrsil 70:93 Jekaterinburgi Uralile.

Eestlaste leivaisa oli võitnud seeria kaks esimest kohtumist ning peale tasavägist esimest veerandaega tundus, et täna on võimalik seeria lõpetada. Nii siiski ei juhtunud, sest ülejäänud veerandaegadega suutis Ural vahet vaikselt kasvatada.

Kohtumistes pronksile küllaltki vähe mänguaega teeninud Sokk sai täna platsile 10 minutiks ja 1 sekundiks ning viskas selle ajaga 3 punkti (2p 0/1, vabavisked 3/4). Dinamo parim korvikütt oli 14 punktiga Aleksandr Fomin.

Dinamol on võimalus seeria lõpetada juba homme, kui Uraliga taas Jekaterinburgis kohtutakse. Kui Ural suudab ka homme võita, siis peetakse seeria otsustav kohtumine 15. mail Moskvas.