Bayern võitis tänase mängu 3:2, kuid kahe matši kokkuvõttes 5:3 finaali BarcelonaFoto: Kai Pfaffenbach
Uudised
12. mai 2015, 23:47

Jalgpalli Meistrite liiga poolfinaalide kordusmängus alistas Müncheni Bayern küll FC Barcelona 3:2, kuid et avamäng võõrsil kaotati 0:3, marssis finaali Kataloonia suurklubi.

Bayern tegi asjad põnevamaks 7. minutil, mil pealöögi saaatis Barca puuri keskkaitsja Mehdi Benatia, kuid Neymari 15. ja 29. minuti tabamused tähendasid omakorda seda, et sakslased vajanuks nüüd edasipääsuks viit vastuseta väravat.

Kaks kolli löödigi (59. minutil Robert Lewandowski ja 74. minutil Thomas Müller), kuid enamaks jaksu ei jätkunud ja nii kaotusele vaatamata kindlalt finaali Barcelona.

Barcelona finaalvastase selgitavad homme õhtul välja Madridi Real ja Torino Juventus, avamäng itaallaste koduväljakul lõppes Juve 2:1 võiduga.