13. mai 2015, 20:43

NII SEE JUHTUS | Rapla võttis müdinaga Tarvalt revanši! (1)

Rapla Tyco alistas täna koduväljakul Rakvere Tarva meeskonna 76:61 ja viis pronksiseeria otsustava kolmanda mänguni. eesti kolmas meeskond selgub reedel Raplas.
20:49

Sellega on Õhtulehe ülekanne ka lõppenud. Täname jälgimast ning kena õhtut!

20:49

Aivar Kuusmaa sõnas Delfile: "Tegime väiksed korrektiivid [võrreldes eelmise mänguga] küll, käisime esimese mängu läbi. Tegime täna vähem pallikaotuseid ja resultatiivseid sööte. Usun, et ka mul on mehed väsinud ja reedel enam taktika väga palju ei päästa, vaid see, kes medalit rohkem tahab. Rapla tahab seda hirmsasti, tuleb tuline lahing ja oleme selleks valmis."

20:47

Andres Sõber sõnas Delfi TV-le järgnevat: "Võit jäi täna väsimuse taha, meil ei olnud jaksu. Nii kaua kui jaksasime hoida tasa, siis oli mängu ka, aga täna nii! Siin polegi midagi vabandada. Arvuta neid mänge, kui palju neid olnud. Normaalne, nüüd on üks mäng veel! Nii meil kui neil on võimalus, puhkame nüüd ja tuleme reedel tagasi. Vaatame!

20:43

76:61 on lõppnumbrid, Bubalolt 17 punkti.

20:42
Sander Jürjens

Mäng on lõppenud! Rapla Tyco viib võiduga pronskiseeria otsustava mänguni, mis leiab aset reedel samuti Raplas.

20:40

Alla minuti on jäänud ja Rapla publik on juba püsti!

20:39

Tarvas võtab 58:74 kaotusseisus kaks minuti enne kohtumise lõppu veel aja maha. Ega siit midagi väga enam päästa pole.

20:38

20:35

Kolm minutit jääb mängu lõpuni, Rapla juhib pärast Laane korvi 71:56.

20:33

Mario Paiste pole rohkem väljakule tulnud.

20:31

Rakvere 8-0 spurt toob nad kümne punkti kaugusele, Laane tabab teisel pool vabaviske ja seis on 63:52.

20:30

Raley-Ross tabab kolmese ja Rapla publik peab nüüd asjad läbi mõtlema, sest tribüünide poolt on kuulda Rak-ve-re.

20:29

Viimase kolme minutiga on visatud vaid üks korv, Rapla edu on 15 punkti (62:47).

20:25

Kui ei lähe, siis ei lähe. Julius Brooks võtab hüppelt ründelaua ja tahab palli võimsalt korvi panna. Rõngast tuleb see pall aga suurel kiirusel välja.

20:21

20:20

Neljas veerandaeg algab vabaviskega, sest Reinar Hallik saab tehnilise vea. Laane tabab. Hallik teeb vea ka Bubalole (2+1). Nelja veaga Hallik läheb pingile.

20:17

3. veerandaeg lõpeb Rapla 16-punktilisel eduseisul, 57:41. Tarval on vaja teha võimas come-back.

20:13

Paasoja viib ilusa liigutusega Rapla 55:41 juhtima, 3. veerandaja lõpuni on jäänud 1.24.