Jürgen ZoppFoto: MAti Hiis
13. mai 2015, 14:07

VÄÄRT VÕIT! Jürgen Zopp alistas Austraalia servimasina ja pääses veerandfinaali

Prantsusmaal Bordeaux's toimuva 85 000 euro suuruse auhinnafondiga tenniseturniirii teises ringis alistas Jürgen Zopp (ATP 156) kolmandat asetust omanud austraallase James Duckworthi (ATP 88) ja pääses veerandfinaali.

Zopp võitis avaseti 6:2, kaotas teise kiires lõppmängus 6:7 (2:7), kuid võitis otsustava seti 6:4. Kohtumine kestis kaks tundi.

Mängu statistikat vaadates paistab silma Duckworthi võimas serv: austraallane lõi koguni 14 ässpallingut Zopi 4 vastu. Ka esimese servi õnnestumisprotsent oli Duckworthil parem (66% vs 64%), kuid samas võitis meie mees esimeseslt servilt rohkem punkte (74% vs 68%).

Statistikat (Zopp vs Duckworth):

Veerandfinaalis tuleb Zopi vastaseks kas brasiillane Andre Ghem (ATP 142) või serblane Filip Krajinovic (ATP 103).