Korvpall

Viimase sekundi maagia ei taha NBA-s kuidagi lõppeda 

Martin Šmutov, 14. mai 2015 07:59
Al Horford tabab võiduviskeFoto: AP / Scanpix
Korvpalliliiga NBA pakub nüüd juba peaaegu iga õhtu viimase sekundi superlahendusi: täna öösel näitasid sisu Atlanta Hawks ja Washington Wizards.

Esmalt astus lavale Washingtoni staar Paul Pierce, kes on ühe oma viskega kohtumise juba otsustanud – tema tabas nurgast kolmese ja viis meeskonna 8,3 sekundit enne mängu lõppu juhtima 81:80.

Võimalik, et Pierce sõnas järgneva ära:

Tõlkes: päras kolmese tabamist pöördus Pierce vastaste pingi poole ja ütles "Seeria on läbi."

Seekord tema korvist aga ei piisanud ja Atlanta parim mees Al Horford ründas lauda ning näitas, miks ta väärib nii fännide armastust kui ka palgatšekke. Kokku jäi tema arvele 23 punkti.

Wizardsi üritus poolelt väljakult enam ei tabanud ja Atlanta haaras seerias eduseisu 3:2.

Washingtoni jaoks oli väikeseks päikesekiireks, et tagasi platsil oli nende täht John Wall, kes jättis viimased kolm mängu käevigastuse tõttu vahele. Wall viskas 15 punkti.

Öö teise mängu kohta pole suurt midagi kirjutada, hooaja parim meeskond Golden State Warriors ja hooaja parim pallur Stephen Curry võtsid väga kindla võidu Memphis Grizzliese üle 98:78 ning asusis seeriat 3:2 juhtima.

Mõlemad paarid kohtuvad taas ööl vastu laupäeva ning siis Washingtoni ja Memphise koduväljakul.

Saabuval ööl on vastamisi Chicago Bulls ja Cleveland Cavaliers (2:3) ning Los Angeles Clippers ja Houston Rockets (3:2).

Samal teemal

18.05.2015
NII SEE JUHTUS | Rockets tegi imet ja Clippers tõugati mutta
16.05.2015
VIDEOD | Curry tabas omalt poolelt, Washingtonil jäi lisaajast 0,01 sekundit puudu