Kas pronksiseeria veidi kahvatu olnud Brandis Raley-Ross suudab Tarva pronksini tüürida?Foto: ALDO LUUD
15. mai 2015, 20:38

Rapla alistas kodusaalis Tarva ja teenis debüütmedali (2)

Eesti korvpalli meistrivõistlustel selgus täna pronksmedalite omanik, kui otsutavas kolmandas mängus kohtusid Raplas kohalik Tyco ja Rakvere Tarvas. Rapla võitis 87:64 ja kindlustas nii klubi ajaloo esimesed medalid eesti meistrivõistlustelt.
20:45

Sellega on ülekanne tänaseks lõppenud, täname kõiki jälgimast!

20:45

Rapla resultatiivsemad olid Bubalo 24, Barksdale 15, Soo 14 ja Laane 12 punktiga, Tarvale tõid Raley-Ross 22 ja Hallik 14 silma, Haughton lisas 11 punkti ja 10 lauapalli.

20:40

87:64 - Mäng on läbi ja Raplal pronks käes. Teine poolaeg 48:19!!!

20:38

See on võit!

20:35

Kaks minutit jääb lõpuni ja pool saali tõuseb juba püsti.

20:34

Tarva fännisektor näitab oma matslikkust, skandeerides: "Peerandi! Peerandi!" Kohtunikel pole küll süüd selles, et nende lemmikud nii pikalt taha on jäänud.

20:31

79:61 - Barksdale'ilt kolmene, jääb alla 4 minuti. See mäng on läbi ja Rapla saab linna ajaloo esimese medali!

20:29

76:61 - Ühel tuleb enam-vähem kõik välja, teisel õieti mitte midagi. Lõpuni 5 minutit.

20:23

68:57 - Laane kolmene viib saali pöördesse!

20:22

Umbraško saab samuti 5. vea, seis 65:57, lõpuni 8.54.

20:20

Bubalo on jõudnud 20 ja Soo 14 punktini. Tarva ässadest viskas Ross eelmise kümne minutiga ainult punkti ja Hallik jäi üldse kuivale. Läti veteran Umbraško (11 p) hoiab külalisi veel mängus.

20:19

63:57 - Pärast Rapla spurti jätkus veerandaja lõpuni võrdne mäng. Kuid periood võõrustajatele 24:12 - kas lõplik murrang on toimunud?

20:16

Haughton teebki korvi all Pärna vastu 5. vea (30. minut).

20:16

20:10

Korv ka Soolt, mis tähendab, et Rapla alustab teist poolaega 13:2 spurdiga.

20:09

50:47 - Laane ja Barksdale viivad Rapla ka ette.

20:07

Ja ka Haughton saab 4. vea! Mängu lõpuni on veel tervelt 16.45, seis 47:47.

20:06

Umbraško saab 4. vea.

20:04

45:45 - Poolaega agressiivselt alustanud Rapla on vastased sundinud mitmele pallikaotusele ja jõudnud kahe minutiga viigini!