Sergio Llull Foto: SERGIO PEREZ
16. mai 2015, 00:03

NII SEE JUHTUS | Euroliiga meistri selgitavad Olympiakos ja Real (2)

Madridis algab täna korvpalli Euroliiga Final Four.  Esimesena pääses finaali Pireuse Olympiakos, kes alistas 70:68 Moskva CSKA, õhtu teises kohtumises sai Madridi Real jagu Istanbuli Fenerbahce Ülkerist 96:87.
00:02

Fenerbahce võitleb mis ta võitleb, kuid Reali 96:87 võit on ikkagi tõsiasi ning finaali pääseb Hispaania suurklubi. Võitjate resultatiivsemad olid Ayon 18 ja Rivers 17 punktiga, Fenerbahcele tõi Andrew Goudelock üleplatsimehena 26 silma.

23:57

Kuid Real vastab kohe nelja silmaga, 96:82 ja ei siit Fenerbahcel pääsemist ole.

23:55

Toho hullu! Kaks minutit jäänud, türklased tabavad kolmese ja vahe miinus kümme. Tuletame meelde: teisel veerandil oli see korra ka -27.

23:51

Kaks korvi järjest Llullilt, Real ees 89:74, kolm minutit mängida.

23:45

Kuid Türgi klubi mängijad keeravad kohe ise endale ka käru, kui Bjelica võtab endale tehnilise ja Preldzic ebasportliku vea.

23:42

Kuus minutit mängida, Fenerbahce saab taas vahe -14 peale 67:81.

23:39
Euroleague

Three-pointers, Final Four, single-game record: 14.- Maccabi, vs. Skipper 2004 14.- Madrid, vs. Barcelona, 2014 13.- Madrid, TONIGHT

Final Fouri kolmeste rekord läheneb!

23:31

Kolmas veerandaeg lõppenud, Real juhib vaatamata vahepealsele mõõnale ikkagi kindlalt 76:59.

23:27
23:24

Bjelica tabab kaks vabaviset ja Reali edu sulanud 67:53-ni

23:16

Real laseb juba tirri? Vahepealsest 27-punktisest edust on alles jäänud +18 ehk 66:48. Viis pool minutit kolmanda veerandaja lõpuni.

23:09

Real jätkab hirmsas hoos, kui 17st kolmesest on tabatud 11. 64:39

23:07

Real teeb teise poolaja alustuseks kuuepunkti rünnaku. Fenerbahce seis on nutune mis nutune.

23:05

Algas teine poolaeg!

23:03
22:52
Euroleague

Halftime stats: Rebounds: RM 17 - FBU 14 Assists: RM 18 - FBU 8 Turnovers: RM 0 - FBU 8 Index: RM 75 - FBU 37 #F4Glory

22:51

Esimene poolaeg on lõppenud, Real peal kahekümnega 55:35.

Gustavo Ayon on toonud Realile juba 16 ja Rivers 12 silma, Veselylt Fenerbahcele 13 punkti.

22:44

Reali vahetusmees K.C. Rivers tabab neljanda kolmese neljandast üritusest... 53:32

22:42

Fenerbahcel ei tule välja midagi, Realil kukub aga sisse kõik, mis teele saadetakse. Real juhib veerandaega 30:11 ja mängu 50:32. Kolm minutit veerandaja lõpuni.

22:31

Real alustab teist veerandaega 7:0 spurdiga ja mõistagi peab Obradovic aja maha võtma. Hispaanlased ees 27:21.