Levadia pidi pikalt vähemuses mängima, kuid teenis ikkagi kolm punktiFoto: LAURA OKS
16. mai 2015, 16:04

Pikalt vähemuses mänginud Levadia tegi siiski Pärnule säru (1)

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases esimeses kohtumises võõrustas FC Levadia Pärnu linnameeskonda. Kuigi Levadia jäi pärast Taavi Rähni punast kaarti juba 20. minutil vähemusse, võeti lõpuks ikkagi kindel 3:0 võit.

Kui esimesel poolajal väljakupermeestel pärnakate kaitselukku lahti muukida ei õnnestunud, sii teisel poolajal võeti ikkagi oma. 51. minutil avas mänguskoori Ingemar Teever, kolm minutit hiljem põrutas Pärnu puuri võimsa kauglöögi Artjom Rahmanov ning 88. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Teever.

20 punkti kogunud Levadia tõusis tänu võidule liigatabelis neljandale kohale, mööda Fc Infonetist (18), kes võõrustab kell 16.30 algavas kohtumises Nõmme Kaljut. 11. voorule panevad kell 19.00 algava matšiga punkti FC Flora ja Paide linnameeskond.