Käimasoleval MM-il debüüdi teinud Aleksandr Ovetškin viskas värava ja korjas söödupunkti.Foto: DAVID W CERNY
Jäähoki
16. mai 2015, 22:33

NII SEE JUHTUS | Vene karu läks viimasel kolmandikul marru ja hävitas USA 11 minutiga (31)

Tšehhis toimuvatel jäähoki maailmameistrivõistlustel jõudis teisena finaali Venemaa, mis oli poolfinaalis 4:0 üle USA-st. Tasub märkida, et venelased viskasid kõik oma väravad viimasel kolmandikul 11-minutilise perioodi jooksul. Finaalis kohtub Venemaa homme Kanadaga, pronksimängus madistavad USA ja Tšehhi.
22:28

Sellega on Õhtulehe otseülekanne ka lõppenud, täname jälgimast ja kena õhtut!

22:27

JA LÕPUVILE! Venemaa on võitnud 4:0, mis tähendab, et homme mängitakse finaalis Kanadaga. USA peab rahulduma pronksimänguga, kus minnakse vastamisi Tšehhiga.

22:26

Venemaa võidab ameeriklaste käest litri, Jevgeni Malkin ja Aleksandr Ovetškin pääsevad ühe USA mängija vastu rünnakule, kust Ovetškin söödab Malkinile, kes tühja võrku viskab. Seis 4:0 Venemaale!

22:25

USA LAGUNEB!

22:23

USA - Venemaa mäng on juurde võitnud hokisõpru. Hästi ju, või mis?

22:21

Ameeriklased on väravavahi välja võtnud, kas Venemaa viskab neljanda või suudab USA vastata?

22:18

Vadim Šipatšjov kindlustab, et Venemaa jõuab Kanada vastu homsesse finaali, kui litri Hellebuycki käe alt võrku saadab. See mäng on sama hästi kui läbi!

22:17

KÕIK!

22:11

Prahas on täna täismajast veidi üle paari tuhande inimese puudu.

22:10

MM-i debüüti tegev Aleksandr Ovetškin viskab venelaste teise värava, kui litri Hellebuycki jalge vahelt väravasse saadab. Messias Ovetškin!

22:08

ALEX OVETŠKIIIIIIIN!

22:04

Oma MM-i kuuenda värava, ja kurat, kui olulise, viskab Sergei Mozjakin! Mängida veel veidi üle 12 minuti, kas venelased jõuavad finaali?

22:03

JA VÄRAAAAAAAAAAAV!

22:03

USA koondises mängivad paljud hokimehed, kes kuuluvad ülikoolimeeskondadesse. Tundub, et päris head mehed on.

21:56

Venemaa koondisega on Tšehhi reisinud ka ohtralt fänne.

21:51

Väravale on tehtud 44 pealeviset, millest mõlemad väravavahid on kahe peale tõrjunud 44!

21:49

Ja viimane kolmandik on alanud. Kas näeme lisaaega või mitte?

21:48

Täienduseks, et Aleksandr Ovetškin on platsil veetnud 9 minutit ja 12 sekundit.

21:48

Kes on senises mängus kõige rohkem mänginud?

21:35

Kui venelased domineerisid esimest kümmet minutit, siis kolmandiku teisel poolel näitasid ameeriklased veidi paremat mängu. Üldjoontes on kõik võrdne nagu ka mänguseis.