Ragnar KlavanFoto: CHRISTOF STACHE
16. mai 2015, 18:35

SUPER! Ragnar Klavan ja Augsburg kindlustasid kahest punasest kaardist ja kaotusest hoolimata sisuliselt eurokoha (4)

Saksamaa kõrgliiga 33. voorus kaotas Ragnar Klavani tööandja Augsburg 1:2 Hannoverile, kuid sellest hoolimata kindlustati sisuliselt eurokoht.

Hooaja viimase kodumängu pidanud Augsburg jäi 24. minutil kaotusseisu, kui poolkaitsja Lars Stindl Hannoveri ette viis. Kuigi meeskonna kapten Paul Verhaegh viigistas Augsburgi eest pooltunni möödudes penaltipunktilt mänguseisu, siis Stindli 55. minuti tabamus viis võidupunktid Hannoveri.

Matši viimasel veerandtunnil teenisid meeskonnad kahe peale kokku kolm punast - kaardisaju algatas 77. minutil Hannoveri Hiroki Sakai, viimastel minutitel saadeti duši alla ka Augsburgi Verhaegh ja Raul Bobadilla.

Augsburg langes kaotusega kuuendaks, kuna Gelsenkircheni Schalke võitis 1:0 Paderborni. Viimases voorus saavad eestlase leivaisast mööduda vaid Dortmundi Borussia ja Bremeni Werder.

Esimese kuuendaks tõusmine Augsburgi Euroopa liigasse jõudmist ei pärsiks, kuna mängitakse karikafinaalis. Kolme silma kaugusel oleva Werderi väravate vahe on võrreldes Augsburgiga aga kohutav - miinus 14 Klavani koduklubi -2 vastu.

EELVAADE:

Saksamaa jalgpalli Bundesliga eelviimases mänguvoorus võõrustab Ragnar Klavani tööandja Augsburg Hannoveri meeskonda. Võidu korral astuks Augsburg suure sammu Euroopa liiga suunas.

Eelmises voorus Müncheni Bayernit šokeerinud Augsburgil on hetkel viiendana koos 46, Schalkel kuuendana 45 ning Dortmundi Borussial ja Bremeni Werderil seistmenda-kaheksandana 43 punkti. Borussia külastab täna Wolfsburgi, Schalke võõrustab Paderborni ja Werder Mönchengladbachi Borussiat.

Augsburgi vastane Hannover on 31 punktiga alles 16.kohal, kuid kui meeskonnad tänavu Hannoveris kohtusid, võttis 2:0 võidu kodumeeskond.