Markus Jürgenson (paremal)Foto: Laura Oks
22. mai 2015, 20:49

KODUNE JALGPALL: Ka Flora oli Pärnus raskustes (2)

Pärnu linnameeskond on jäänud truuks oma ülesandele kõigi suurklubide külastuskäik suvepealinna teha võimalikult raskeks. Kui viimati pääses Tallinna Levadia sealt vaid viigiga, siis seekord nägi enne kolme võidupunkti saamist vett ja vilet FC Flora.

Pärnu läks tänavu esimest korda Raeküla staadionil toimunud matšis Robert Kirsi 48. minuti väravast 1:0 juhtima, ent 65. minutil kingiti vastastele penalti ja Markus Jürgenson 11 meetrilt ei eksinud. Neli minutit hiljem suutis sama mees Flora juhtima viia ja 2:1 võiduga tõusis Flora ka meistriliiga liidriks – homme Tallinna Levadiat võõrustava Nõmme Kalju ees juhitakse praegu ühe silmaga.

Teistes tänastes mängudes võitis Narva Trans 2:0 Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka 3:2 Paide Linnameeskonna.