Matt Beleskey (39) võidu toonud väravFoto: Richard Mackson
Jäähoki
26. mai 2015, 11:04

Ducks ja Blackhawks pakkusid tõelise jäähokietenduse

Jäähokiliiga NHLi läänekonverentsi finaali kuuendas mängus tundus kaks minutit enne lõppu, et Anaheimi Ducks võidab mängu 4:2. Kohtumine läks lisaajale, kuid Ducks pani lõpuks oma paremuse maksma.

Ducks läks avakolmandikul 3:0 juhtima ning ühe värava autoriks oli ka soomlane Sami Vatanen. Teise kolmandiku alguses ja lõpus suutis Chicago meeskond värava visata ning otsustavasse perioodi mindi Ducksi napil eduseisul. Patrick Marooni värav viis minutit enne lõpusireeni mängis trumbid Ducksi kätte, kuid Jonathan Toewsi väravad 110 ja 38 sekundit enne normaalaja lõppu viisid matši lisaajale.

Lisaajast kulus kõigest 45 sekundit, kui Matt Beleskey visatud värav kinkis võidu Ducksile.

Nelja võiduni peetavas seeriat juhib nüüd Ducks 3:2. Sama seisuga juhib idakonverentsis Tampa Bay Lightning finaali New York Rangersi vastu.