Nõmme Kalju avavärava autor Allan KimbaloulaFoto: ALAR TRUU
26. mai 2015, 22:50

Nõmme Kalju teenis üle pika aja võidulisa, Flora tümitas Tammekat (1)

Eesti jalgpalli meistriliiga 13. voorus lõpetas koguni kolme mängu pikkuseks veninud kaotustejada Nõmme Kalju, kui võõrsil alistati Pärnu linnameeskond 3:0. FC Flora nahutas aga õhtu viimases kohtumises Tartu Tammekat lausa 7:0.

Riburada Narva Transile, FC Infonetile ja FC Levadiale kaotanud Kalju tegi suvepealinnas sisuliselt asjad selgeks kahekümne minutiga, kui Allan-Axel Kimbaloula ja Andre Järva tabamustest haarati kaks-null eduseis. Teisel poolajal skooris nurgalöögi järel ka Jorge Rodrigues ning lõpuks olid Kalju võidunumbrid 3:0.

Levadia võõrustas samal ajal Sillamäe Kalevit ja võitis kohtumise Artjom Rahmanovi 40. ja Juuso Laitineni 62. minuti väravatest 2:0, FC Infonet ei suutnud võõrsil Viljandi Tuleviku vastu enamat 0:0 viigist.

FC Flora tegi vooru viimases kohtumises Tartu Tammekaga, mida ise tahtis, võites mängu 7:0. Maksim Gussevi ja Andre Frolovi nimele kanti kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Martin Kase, Janar Õunap ja Rauno Sappinen.