Niimoodi võis LeBron James koos teiste põhimeestega lustida mängu viimasel veerandajal.Foto: Reuters / Scanpix
27. mai 2015, 09:10

Cleveland Cavaliers lõpetas Atlanta Hawksi piinad hävitustööga (2)

Pealkiri sai küll militaarne, aga mõtet see ei muuda: NBA Idakonverentsi finaalis võitis Cleveland Cavaliers neljandat korda järjest Atlanta Hawksi ning seekord koduväljakul 118:88...

Võõrustajad läksid juba esimese veerandiga juhtima 32:20 ning võitsid ka kolm ülejäänud perioodi. Kui eelmise kohtumise võitmiseks läks tarvis lisaaega ja LeBron Jamesi hiilgepanust, siis nüüd oli Kyrie Irving rivis tagasi ja kõik läks kui lepase reega.

Resultatiivseimaks kerkis 23 punktiga (lisaks 9 lp, 7 rs) küll traditsiooniliselt James, kuid kahekohalise arvu punkte kogus kokku kuus mängijat, Irving tõi 22 minutiga 16 silma. Põhiturniiril Idas kõige enam võite kogunud Atlanta poolelt vastas Jeff Teague 17 punktiga. Meenutame, et Cleveland peab läbi ajama ühe tugisamba Kevin Love'ita.

Teine finalist võib selguda ööl vastu homset, kui Läänes 3:1 juhtiv Golden State Warriors võtab vastu Houston Rocketsi.