Võrkpall

Võrkpallikoondise diagonaalründaja vigastusest: võib-olla tekkis ülekoormusest 

Sander Jürjens, 28. mai 2015 15:15
Mart TiisaarFoto: MATI HIIS
Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Mart Tiisaar on jätkuvalt kimpus vigastusega. Põlvekõõluse rebend hoiab teda veel palliplatsilt eemal paar nädalat.

"Võib-olla olin vigastatud juba hooaja sees, sest lõpuosas oli mul põlvega probleeme," räägib oma esimese hooaja piiri taga, Soome kõrgliigameeskonnas Leka Volley veetnud Tiisaar. Vigastuse täpset põhjust ei oska 22aastane noormees öelda, kuid kahtlustab, et tegu võib olla ülekoormusega.

205-sentimeetrine Tiisaar on hetkel küll koondisega koos, kuid treenib eraldi kava järgi. Kuigi Eestil on ees ootamas ülioluline korduskohtumine võõrsil Rootsiga, peab diagonaalründaja vigastuse ajastust üsna heaks – juuni keskel algab ettevalmistuslaager Euroliiga mängudeks ning Tiisaar loodab selleks ajaks taas terve olla. Tervenedes peab koha eest koondises võitlema koos põhimehe Oliver Vennoga ning Renee Teppaniga.

Võrkpallikoondist ootab pühapäeval võõrsil ees korduskohtumine Rootsiga. Eesti vajab EM-finaalturniirile pääsemiseks kaht geimivõitu.

Samal teemal

31.05.2015
NII SEE JUHTUS | Spordipäev meil ja mujal: võrkpallurite EM-ile pääs, Tartu Rattaralli ja Harju ralli tragöödia järelkajad
31.05.2015
NII SEE JUHTUS | Eesti võrkpallikoondis pääses EMile!