Jalgpall

17 aastat president ja ei tea, mis toimub (7)

Toimetas Henry Rull, 28. mai 2015 20:47
FIFA president Sepp Blatter.Foto: FABRICE COFFRINI
Rahvusvahelise jalgpalliliidu FIFA president Sepp Blatter ei näe endal süüd FIFA-t tabandud korruptsiooniskandaalis, sest ei saa enda sõnul kõiki jälgida.

Eile vahistati Ameerika ametivõimude uurimise tulemusena üle maailma 14 jalgpalliga seotud figuuri, nende seas mitmed juhtivad FIFA ametnikud, keda mõjutati kümnetesse miljonitesse eurodesse ulatuvate altkäemaksudega muu seas otsustama seda, kes korraldab jalgpalli suurturniire, vahendas Soccernet.ee.

Blatter ise on püüdnud end süüdistustest distantseerida ning mees, kes on maailma jalgpalli juhtimisest pealtnäha raudse haardega kinni hoidnud, väidab sisuliselt, et ta ei tea, mis juhtub FIFA kõige kitsamates ringkondades, kus kõige tähtsaimaid otsuseid tehakse.

"Ma tean, et paljud inimesed peavad mind vastutavaks ülemaailmse jalgpallikogukonna tegude ja käitumise eest. Olgu selleks otsus määrata MM-i korraldaja või korruptsiooniskandaal. Meie ega mina ise ei saa kõiki kogu aeg jälgida. Kui inimesed tahavad valesti käituda, siis tahavad nad ka seda peita."

Samal teemal

25.09.2015
Šveitsi prokuratuur algatas Sepp Blatteri suhtes kriminaaljuurdluse
03.06.2015
USA MEEDIA: eile end FIFA presidendi kohalt taandanud Blatter on FBI uurimise all
02.06.2015
ŠOKK! Skandaalidesse mässitud FIFA juht Sepp Blatter astus tagasi
29.05.2015
Blatteril on toetus olemas - tema kauni pruudi oma!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee