Lionel MessiFoto: JOSEP LAGO
31. mai 2015, 00:51

NII SEE JUHTUS | Spordipäev, mida varjutas Harju ralli tragöödia (5)

30. mai spordipäeva pidanuks iseloomustama jalgpalli karikavõistluste suured ja põnevad finaalid Eestis, Inglismaal, Hispaanias, Prantsusmaal ja Saksamaal. Paraku jääb lehekuu eelviimase päeva põhiliseks märksõnaks meie jaoks Harju rallil toimunud tragöödia, mis nõudis kolme pealtvaataja elu.
00:57

Sellega tõmbame tänasele süngele päevale ka joone alla. Head ööd!

00:28

Hispaania karikavõitja on Lionel Messi&co, kes alistasid finaalis Bilbao Athtleticu 3:1.

00:26

Õnnetus hüüab tulles ehk Harju ralli viimase kiiruskatse tragöödia toimumiskohas oli juba pisut varem esimene ärev hetk:

23:58

Tänu Edinson Cavani 65. minuti väravale alistab PSG 1:0 Auxerre'i ja pistab lisaks Prantsuse meistritiitlile ja liigakarikale auhinnakppi ka tänavuse karika.

23:39
HARJU RALLI TRAGÖÖDIA
23:31
KERGEJÕUSTIK

400m tõkkejooksus eelmisel aastal Euroopa meistrivõistlustelt hõbeda võitnud Rasmus Mägi jätkas hooaega USA-s Eugene'is toimuval Teemantliiga etapil, kus sai viienda koha.

Mägi läbis distantsi ajaga 50,08, teda edestasid Johhny Dutch (48,20), maailma hooaja edetabelijuht Bershawn Jackson (48,22), Michael Tinsley (48,79) ja Kariem Hussein (49,24). Mägi selja taha jäid Javier Culson (50,10), Jaheel Hyde (50,80) ja Jehue Gordon (katkestas).

23:12

Tiki-taka ja 2:0:

22:57

Saksamaa karikafinaal on lõppenud Wolfsburgi 3:1 võiduga.

22:55
LIONEL MESSI

Messi viib Barcelona karikafinaalis juhtima, ja MILLISE väravaga!

22:41
TRAGÖÖDIA HARJU RALLIL

22:39
22:32

Alanud on järjekordne suur karikafinaal: Hispaanias madistavad FC Barcelona ja Bilbao Athletic.

22:13
22:12
22:09
TENNIS

Prantsusmaa lahtiste tänased tulemused, naised:

22:05

Kas PSG teeb Prantsusmaal kolmikduubli? Karikafinaal Auxerre'iga on alanud!

21:42
21:38
21:28
21:24

Inglismaa karikavõitja on teist aastat järjest Londoni Arsenal, kes nüpeldab Aston Villat lõpuks koguni 4:0.